Miło nam, że tu jesteś.
Poznajmy się.

Doradzam klientom w zakresie prawa spółek handlowych oraz prawa gospodarczego. Zabezpieczam interesy przedsiębiorców, tworząc oraz negocjując w ich imieniu umowy handlowe. W obszarze moich zainteresowań znajdują się także kwestie związane z ochroną danych osobowych, ochroną sygnalistów oraz kwestiami AML. Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu swoich specjalizacji oraz kieruję działem French Desk. Ukończyłam prawo na Université Libre de Bruxelles oraz Université Aix-Marseille, a także politologię na Uniwersytecie Wrocławskim i Institut d’Études Politiques w Aix-en-Provence. Wykonuję zawód adwokata od 2013 roku

Specjalizuję się w transakcjach M&A, obsłudze prawnej inwestycji VC/PE i prawie spółek. Zajmuje się ochroną praw własności intelektualnej, projektowaniem sukcesji oraz prawnymi kwestiami cyberbezpieczeństwa oraz whistleblowers. Dodatkowo – prowadzę postępowania związane z konfliktami korporacyjnymi (spory wspólników). Ukończyłam prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem adwokatem od 2013 roku.

Nasz Zespół

Jestem odpowiedzialny za kompleksową obsługę przedsiębiorców – zarówno o ugruntowanej renomie na rynku, jak i dopiero rozpoczynających działalność start-upów. Dobrze czuję się zarówno w sprawach korporacyjnych, prowadząc bieżącą obsługę prawną, jak i reprezentując klientów w sporach sądowych. Swobodnie prowadzę obsługę prawną w języku angielskim. Uważam, że czasy „prawników od wszystkiego” bezpowrotnie minęły i obecnie w pracy prawnika najważniejsza jest innowacyjność i nadążanie za wymaganiami rynku i klientów.

Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla firm.

Zobacz, czy nasze działania pokrywają się z Twoimi potrzebami.

Skontaktuj się z nami.
Porozmawiajmy, poznajmy się.

Masz pytania? Pytaj! Masz wątpliwości? Pisz! Potrzebujesz pomocy prawnej? Daj nam znać! Wypełnij formularz. Odezwiemy się tak szybko, jak to możliwe.