Zobacz, co mówią
o nas nasi klienci.

ADVALOR

Razem ze wspólnikiem niezmiernie cenimy sobie pracę z kancelarią Lulis Eckhardt zarówno na poziomie biznesowym, jak i na poziomie ludzkim. Panie Anna i Bernadetta doskonale rozumieją trudności, z jakimi spotykają się małe biznesy i nieustannie wspierają nas w ułatwianiu życia przedsiębiorcy. Przy rozwiązywaniu każdej sprawy możemy liczyć na ich profesjonalne wsparcie w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam usługi Kancelarii Lulis Eckhardt.

ADVALOR

Agencja I AM

Jako agencja marketingowa świadczymy usługi na bardzo wielu polach, specjalizując się w różnych dziedzinach. Kancelaria Lulis Eckhardt zabezpieczyła interesy nasze oraz klientów za pomocą umów, które wymagały specjalistycznej wiedzy i merytorycznego przygotowania. Były to umowy handlowe, o pozycjonowanie, o prowadzenie serwisu internetowego, o wykonanie strony www, o usługi marketingowe, jak i dla pracowników i współpracowników. Niezwykle pomocny był wkład Kancelarii we wdrożenie naszej firmy w tajniki RODO, które początkowo wydawały się górą nie do przejścia! Dzięki szkoleniu możemy w pełni skupić się na robieniu tego, co potrafimy najlepiej, czując się w pełni bezpiecznie. Rekomendujemy Lulis Eckhardt z pełną odpowiedzialnością!

Agencja I AM

Windvox

Jako start-up z branży nowych technologii gorąco polecamy usługi kancelarii Lulis Eckhardt. Kancelaria negocjowała w naszym imieniu warunki umowy inwestycyjnej z funduszem zainteresowanym wsparciem naszej działalności i dzięki jej pomocy zawarliśmy umowę na korzystnych dla siebie warunkach, a do tego czuliśmy się dobrze zaopiekowani na każdym etapie procesu przystąpienia inwestora do naszej spółki.

Kancelaria zadbała o zabezpieczenie naszego interesu w negocjacjach z inwestorem, a także udzieliła nam cennych rad prawnych, które pomogły nam bezpiecznie przejść przez cały proces inwestycyjny. Szczególne podziękowania kierujemy do adw. Bernardety Eckhardt i adw. Macieja Gelnera. We współpracy z kancelarią cenimy sobie dyspozycyjność, skrupulatność oraz szybkość działania prawników kancelarii.

Windvox
Zależy nam na interesach naszych klientów.  Chcemy, żeby ich biznes rósł, rozwijał się
i czerpał korzyści. To nasz priorytet. Chcesz wiedzieć, co jeszcze cenimy w naszej pracy?
Potrzebujesz wsparcia firmy prawniczej? Dołącz do grona naszych
klientów. Zróbmy razem coś dobrego dla Twojego biznesu!

Skontaktuj się z nami.
Porozmawiajmy, poznajmy się.

Masz pytania? Pytaj! Masz wątpliwości? Pisz! Potrzebujesz pomocy prawnej? Daj nam znać! Wypełnij formularz. Odezwiemy się tak szybko, jak to możliwe.